niedziela, 17 lipca 2011

SunnyTulip

Dzisiejszy wywiad z Sandrą z bloga sunnytulip

Jak się zaczęło Twoje zainteresowanie modą?
Moda towarzyszyła mi od dzieciństwa, więc trudno powiedzieć dokładnie od kiedy :) Już jako kilkulatka uwielbiałam chodzić na zakupy czy przeglądać magazyny modowe mamy. Moda od zawsze była w centrum moich zainteresowań.
Czym się inspirujesz?
Jestem "miastową" dziewczyną, co nie oznacza iż nie lubię ciszy i przyrody, ale to właśnie w wielkich miastach natrafiam na inspirujących ludzi. Uwielbiam popijać cafe latte w kawiarni i obserwować przechodni. Obowiązkowe źródła inspiracji to oczywiście magazyny modowe typu - Elle czy Vouge, uwielbiam tego paryskiego. Nie dość iż jest strasznie eleganckie to dodatkowo uczę się francuskiego tłumacząc je. www.SunnyTulip.tumblr.com tutaj natomiast znajdują się inspirujące mnie zdjęcia, filmiki i sentencje.

Jakich sławnych osób ubrania chętnie byś przygarnęła?
O! Trudno powiedzieć tylko jedno nazwisko, ale uwielbiam elegancję, więc może powiem, iż byłaby to Leighton Meester.

Co robisz w wolnym czasie?
Spotykam się z przyjaciółmi, chodzę z nimi na imprezy, podróżuję, robię zdjęcia, bloguję, ale oczywiście czasami także chodzę na zakupy ;)

Jaki jest Twój styl?
To pytanie jest zawsze dla mnie trudne. Mój styl mimo wszystko opiera się na elegancji połączonej z casual'em. To jak wyglądam danego dnia zależy od pogody, humoru czy muzyki, która leci akurat rano w radiu ;)

Jakich ubrań jest najwięcej w Twojej szafie?
Hmmm chyba sukienki, a jeżeli chodzi o "akcesoria" to na pewno torby.

Wiążesz swoją przyszłość z modą?
Myślałam o tym, ale nie wiem jak wyglądać mogłaby moja praca. Może zarządzanie jakąś firmą zw. z modą ;) Zobaczymy co pokaże przyszłość.

Jaką przyjemność sprawia Ci prowadzenie bloga?
Bloga założyłam z myślą o prowadzeniu takiego "otwartego dla wszystkich pamiętnika", w którym największą rolę odgrywać będzie to co mnie interesuje min. moda, styl, fotografia czy muzyka. Super uczucie towarzyszy mi, kiedy czytam komentarze. To na prawdę miłe, kiedy ktoś napisze Ci coś pozytywnego.

Co sądzisz o second-handach?
Kiedyś ponoć można było więcej w nich znaleźć perełek, nie to co dziś, kiedy jest na nie moda. Myślę, że to fajne mieć coś stylowego za małą cenę. Jednak potrzebne jest też szczęście. Ja w te wakacje pierwszy raz coś "złowiłam" i myślę, że nie będzie to mój ostatni raz :)

Spodnie, czy legginsy?
Spodnie - rurki, a leginsy są dobre do tuniki czy big size tshirt'u.
Koturny, czy baleriny?
Koturny nadają się idealnie do zwiewnej sukienki, lecz baleriny kojarzą mi się z elegancją
Trampki, czy adidasy?
Tutaj na pewno wybiorę TRAMPKI!

Dziękuję za wywiad ;D

1 komentarz: